Hakkımda

Hakkımda

Operatör Doktor
ÖZLEM OYMAK

Özlem Oymak 1985 yılında Mersin’de doğdu. İlk orta lise öğrenimini Mersin’de tamamlayan Özlem Oymak 2003-2009 yılları arasında Tıp eğitimini Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde aldı. 2010-2015 yılları arasında Çukurova Üniversitesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı’nda ihtisasını yaparak Uzman Doktor oldu. 

Doktor Özlem Oymak 2015 yılında Adana Seyhan Devlet Hastanesi’nde, 2015-2019 yılları arasında Çorum Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, 2019-2022 yılları arasında Bursa Şehir Hastanesi’nde çalıştı. 2022 yılı eylül ayında devletteki görevinden ayrılan Doktor Özlem Oymak halen kendi muayenehanesinde görev yapmaktadır. 

Yurtiçi ve yurtdışı bilimsel bir çok toplantı ve kongrede yer alan Doktor Özlem Oymak burun estetiği başta olmak üzere tüm yüz bölgesi estetik cerrahileri bunun yanı sıra ameliyatsız tüm yüz gençleştirme uygulamaları yapmaktadır. Aynı zamanda Yüz Plastik Cerrahi Derneği üyesidir. 

Nasıl çalışıyoruz

"Hayallerinizdeki değişime hazır mısınız?"

Kliniğimiz randevulu çalışmakta olup, ön görüşme ve muayene sonrasında hayallerinizdeki değişim ve sağlık problemleriniz için yapılması gerekli işlem ve tedaviler hakkında size bilgi vererek, sizin için gerekli görülen işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim.

Yıllık Tecrübe
0 +
Memnun Danışman
0 +
Hizmet
0 +
Hijyenik Ortam
% 0